Klea Hutës në mes të natës i shkon mendja për… Të gjitha shtatzënat e kuptojnë

Klea Hutës në mes të natës i shkon mendja për… Të gjitha shtatzënat e kuptojnë

Pritjes së ëmbël pak nga pak po i vjen fundi, teksa Klea Huta mezi po pret të takojë bebushin.

Klea i ka kaluar me shumë emocion këto ditë në pritje për adhjen e bebit, teksa herë pas here ka ndarë në Instagram edhe momente nga dita e saj.

E kush është shtatzënë dhe nuk pati neps…? E tillë është edhe Klea, e cila në mes të natës i ka shkuar mendja për tortë.

Përmes një postimi në në Instagram, ajo i ka kërkuar ndihmë fansave se ku mund të gjente tortë tani në mes të natës. “Ku të gjej tortë tani?”, shkruan Klea, por nuk na e ka bërë të ditur si e ka zgjidhur këtë ajo dhe Elgiti. E të gjitha gratë shtatzëna gjejnë veten.

Kujtojmë që Klea ka bërë gati gjithçka për bebin që do vijë në jetë. Në një prej fotove ku tregonte krevatin e bebit, Klea shkruante: “Mami mezi po pret të të takojë”.

TAGS