Klea Huta publikon foton e vogëlushit, ja çfarë pëlqen Krid

Klea Huta publikon foton e vogëlushit, ja çfarë pëlqen Krid

Katër muaj më parë, Klea Huta dhe Elgit Doda u bënë prindër për herë të parë të një djali të cilin e quajtën, Krid. Pas kaq kohësh me të voglin pranë, duket se çifti ka përjetuar momentet më të bukura dhe të lumtura.Ata postojnë shpesh foto të vogëlsuhit të tyre në rrjetet sociale por gjithmonë shfaqen të kujdesshëm pa zbuluar portretin e tij.Së fundmi, Klea ka publikuar një foto në Instastory, ku tregon se Krid ka mësuar të qëndrojë vetë ulur dhe pothuajse çdo gjë përreth ka filluar t’i tërheqë vëmendjen.“Vdesim për tatuazhet e babit, vdesim. Jeta imee, u rrite ti të rrish në byç,”- ka shkruar Klea krahas fotos.

TAGS