Klea Huta poston foton e ëmbël me vogëlushin e saj: Je gjithçka për mua (Foto)

Klea Huta poston foton e ëmbël me vogëlushin e saj: Je gjithçka për mua (Foto)

Moderatorja e dashur për publikun Klea Huta dhe Elgid Doda u bënë prindër të një djali në fillim të muajit qershor. Përmes postimeve në rrjetet sociale, moderatorja vazhdimisht tregon që se lë asnjë moment vetëm vogëlushin e saj, Krid.Sot janë bërë dy muaj nga ardhja e Kridit në jetë dhe moderatorja ka publikuar një foto të ëmbël, ku bashkangjitur shkruan fjalët më të ndjera.

“2 muajsh sot, 2 muaj me dashuri të pakushtëzuar dhe me gëzim të përjetshëm! Je gjithçka për mua Krid!”, ka Klea. Në foton e postuar ajo shihet e shtrirë në krevat me vogëlushin, i cili është në gjumë.

TAGS