Kjo foto e Arbenitës dhe Ninës është tejet e ëmbël

Kjo foto e Arbenitës dhe Ninës është tejet e ëmbël

Arbenita Ismajli është njëra ndër modelet më të njohura.

Ajo është shumë e suksesshme në profesionin e saj dhe kjo ka bërë që ajo të komentohet shumë por edhe të pëlqehet nga të gjithë.

Arbenita ka filluar një lidhje dashurie me reperin e njohur Fero dhe si rezultat i kësaj ata janë bërë prindër për herë të parë të një vajze që kanë vendosur ta quajnë Nina.

Çifti po përfliten shumë për një ndarje të mundshme në mes tyre pasi që ata nuk kanë ndjekur njëri tjetrin në Instagram për një kohë, shkruan kosovarja.

Por një video që Arbenita ka postuar para disa ditëve në Instastory ka çuditur të gjithë dhe asgjë më nuk është e qartë.

Ajo shihet në makinë bashkë me Feron.

Ndërkaq diçka konkrete nuk kanë dhënë asnjëri, por ajo që ka rënë në sy së fundmi është një foto që ka postuar Arbenita bashkë me vajzën e saj.

Të dyja po duken shumë bukur, nënë e bijë janë kaq të ëmbla bashkë!

TAGS