Kida zbulon planet e së ardhmes: Do të bëj dasmë tradicionale, dua familje të madhe

Kida zbulon planet e së ardhmes: Do të bëj dasmë tradicionale, dua familje të madhe

Këngëtarja e dashur për publikun, Kida e cila numëron dhe disa hite ka folur si rrallë herë për jetën private.Në një intervistë për kanalin në You Tube të moderatores Luana Vjollca, “After Party”, këngëtarja është shprehur se është beqare, teksa nuk nguroi të zbulonte dhe planet e së ardhmes.

Kida është shprehur se dëshiron të bëjë një dasmë tradicionale, por në të njëjtën kohë edhe private. Më tej këngëtarja tregoi se dëshiron një familje të madhe dhe fëmija i parë të jetë vajzë.

TAGS