Kida shfaqet tërheqëse nga Dubai

Kida shfaqet tërheqëse nga Dubai

Kida shfaqet tërheqëse nga Dubai.

Këngëtarja kosovare, Kida, vazhdimisht është në qendrën e medieve rozë, për stilin unik dhe për jetën superluksoze që bën.

Ajo nuk ngurron asnjëherë të ndaj me fansat e saj momente të veçanta e të rëndomta nga jeta që bën.

Së fundmi ajo përmes Insta Story ka shpërndarë pamje nga qëndrimi i saj në Dubai të Emirateve të Bashkuara Arabe.

Me flokët e bardha e me balluke, e me një grim plotë shkëlqim, bluzen e shkurt e fundin po ashtu të shkurt, Kida po duket për mrekulli.

TAGS