Kida sapo bëri një ndryshim ne pamje, shikoni si po duket

Kida sapo bëri një ndryshim ne pamje, shikoni si po duket

Kida është ndër këngëtaret më të reja, por më aktive në skenën tonë.

Ajo është shumë e dashur për publikun, si për këngët, ashtu edhe për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Kida ka shumë fansa për të cilët është shumë aktive në rrjetet sociale.

Në foton e fundit ajo shihet se ka rregulluar thonjët dhe po i duken shumë bukur./ORAinfo/

TAGS