Kida ndryshon sërish ngjyrën dhe stilin e flokëve, kësaj radhe i ka rënë pikës

Kida ndryshon sërish ngjyrën dhe stilin e flokëve, kësaj radhe i ka rënë pikës

Kida është ndër këngëtaret më të reja, por më aktive në skenën tonë.

Ajo është shumë e dashur për publikun, si për këngët, ashtu edhe për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Kida ka shumë fansa për të cilët është shumë aktive në rrjetet sociale.

Përmes fotografisë së fundit ajo ka treguar se ka ndryshuar ngjyrën dhe stili e flokëve.

Edhe me këtë pamje, Kida po duket tejet bukur./ORAinfo/

TAGS