Këto top-skuadra dështuan ta transferonin Ansu Fati

Këto top-skuadra dështuan ta transferonin Ansu Fati

Te ai momentalisht Barcelona i ka shpresat më të mëdha.

Liverpool, Manchester United dhe Paris Saint-Germain ishin tre nga klubet që bënë përpjekje për të nënshkruar Ansu Fati para se ai të nënshkruante një kontratë të re me Barcelonën, raporton Cope, përcjell ORAinfo.

Reprezentuesi spanjoll ia kushtoi të mërkurën Barçës të ardhmen e tij afatgjatë dhe konfirmoi se ai mori oferta nga diku tjetër që me sa duket ishin dyfishi i asaj që do të merrte nga gjigantët e Ligës./ORAinfo/

TAGS