“Këto këpucët i ke veshur tre herë”, Bora Zemani i jep komentuesit përgjigjen epike

“Këto këpucët i ke veshur tre herë”, Bora Zemani i jep komentuesit përgjigjen epike

Bora Zemani këtë sezon erdhi si moderatore e emisionit  ‘Përputhen’. Në daljet e saj televizie, ajo shfaqet gjithmonë e kuruar.Bora ndan shpesh foto me ndjekësit në ‘Instagram’, por në foton e fundit të publikuar nga moderatorja, gjithë vëmendjen e mori komenti që ajo i ktheu njërit prej ndjekësve.

Në foton, ku moderatorja u shfaqet e veshur bardhë e zi dhe me flokë të drejta, një ndër ndjekëset është kapur te këpucët e moderatores, duke i shkruar se i ka veshur tre herë.

“ Sa detajist jemi ne si njerëz. Ja prsh këto këpucët I ke veshur 3 herë, si qëndron e vërteta?”-shkruan ndjekësja.  “Më shumë se aq në fakt. Nuk jam njeriu që vesh një herë këpucët edhe i hedh”, i është përgjigjur Bora.

TAGS