Këtë fotot të Sarës më mirë mos ta shoh Ledri!

Këtë fotot të Sarës më mirë mos ta shoh Ledri!

Sara Hoxha publikon foton siç nuk e keni parë asnjëherë

Sara Hoxha është një nga blogeret më të njohura të momentit. Ajo u bë edhe më e dashur nga publiku, që kur deklaroi publikisht lidhjen me reperin Ledri Vula.

Çifti kanë edhe një vajzë me emrin Poem Blue, e që nga momenti që kanë plotësuar portretin familjar, janë kthyer në familjen më të komentuar.

Ndërkohë, Sara është shumë aktive në rrjetet sociale, ku së fundmi i ka dhënë mundësi fansave të bëjnë pyetjet që dëshirojnë.

Teksa njëri prej tyre, i ka kërkuar një foto pa make up dhe Sara nuk ka nguruar ta ndajë me të gjithë, duke tërhequr edhe një herë vëmendje.

TAGS