Kështu “shkrihet” Arbenita pas vajzës së saj

Kështu “shkrihet” Arbenita pas vajzës së saj

Arbentia ismajli, është duke jetuar ditët më të bukura të jetës së saj.

Muaj më parë ajo u bekua me një vajzë të cilën e pagëzoi me emrin, Nina, shkruan ORAinfo.

Tani e gjithë jeta dhe përditshmëria e saj i është kushtuar të voglës së saj, e cila padyshim është një fëmijë shumë i bukur.

Duke qenë se Fero është më shumë i angazhuar në koncerte, është Arbenita ajo që duhet të kujdeset më shumë për Ninën.

Ajo ka ndarë një imazh shumë të ëmbël të vajzës së saj, ku shihet duke i kapur faqet e saj duqe./ORAinfo/

TAGS