Kështu përgjigjet Shkurte Fejza kur pyetet për Tunën dhe Norën

Kështu përgjigjet Shkurte Fejza kur pyetet për Tunën dhe Norën

Shkurte Fejza ka zgjedhur mes Tunës dhe Norës.

Këngëtarja Shkurte Fejza kësaj here ishte pjesë e emisionit “Mirage” por në rubrikën “Kë zgjedh”, shkruan lajmi.net.

Asaj, i janë vënë përballë emra të ndryshëm të estradës dhe njërin prej tyre është dashur ta zgjedh për një arsye.

Kur erdhi radha te Nora Istrefi dhe Tuna Sejdi, këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Shkurte Fejza i tha disa fjalë për këtë të fundit dhe se për çka bëhet fjalë mund ta kuptoni në intervisten interesante të realizuar./Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS