Kështu e uron Besart Halimi vajzën e tij për ditëlindje

Kështu e uron Besart Halimi vajzën e tij për ditëlindje

13:21 |

Vajza e Besart Halimit sot feston ditëlindjen.

Vajza e këngëtarit Besart Halimi sot feston ditëlindjen e saj dhe me këtë rast ai ka zgjedhur që ta uroj edhe publikisht, shkruan lajmi.net.

Besarti në Instagram e ka publikaur një foto me vogëlushen dhe pranë saj ka shkruar pak fjalë.

I ngjajshëm

“Urime ditelindjen qika jeme . Te dua shume ❤️??”, ka shkruar Besarti pranë postimit të fotos aty ku urimet e shumta më pas nuk kanë munguar. Vogëlushja quhet Kaia./Lajmi.net/

autor: Lajmi.net

13:21 |

TAGS