Kështu dukej par ndërhyrjeve plastike Beatrix Ramosaj

Kështu dukej par ndërhyrjeve plastike Beatrix Ramosaj

Beatrix Ramosaj, është njëra nga banoret e Big Brother Albania.

Ani pse në fillimet e saj nuk ka qenë shumë aktive në shtëpi, tani ajo ka marrë vëmendjen e gjithë publikut, shkruan ORAinfo.

Beatrix dhe banorit tjetër, aktori Donald Veshaj kanë nisur një romancë duke shprehur pëlqimin e tyre përmes puthjeve e ledhatimeve gjatë gjithë kohës.

Nuk duhet mohuar, këngëtarja është një femër shumë tërheqëse dhe do t”i pëlqente çdo mashkulli, por a e dinit si dukej Beatrix para intervenimeve kirurgjike.

Shikoni foton më poshtë./ORAinfo/