“Këpucët e Dreqit” shiten të gjitha për më pak se një minutë

“Këpucët e Dreqit” shiten të gjitha për më pak se një minutë

Në ShBA gjatë javës së kaluar u hodhën në treg këpuca që u quajtën “Këpucët e Dreqit”.

Këto këpuca u dizajnuan nga reperi, Lil Nas X dhe u krijuan vetëm 666 palë të këtij lloj.

666 “Këpuca të Dreqit” u shtiën për më pak se një minut, raporton XXL Magazine. /Indeksonline/

TAGS