Këngëtarja e njohur shqiptare e thotë troç: Blej rroba të përdorura

Këngëtarja e njohur shqiptare e thotë troç: Blej rroba të përdorura

Këngëtarja Flaka Krelani e ftuar në “Ftesë në 5”, tregoi për bashkëpunimin e saj të fundit si dhe zbuloi disa fakte që nuk i dinim për të.

E pyetur nga moderatorja nëse blen rroba të dorës së dytë, Flaka pranoi pa u menduar dy herë se ka blerë dhe do vazhdojë të blejë te rrobat e përdorura sa herë që i pëlqen një veshje.

“Ka ndodh qe kam blere xhupa te dores se dyte. Kur isha ne Gjermani ne nje qender tregtare kishte rroba, çizme, xhupa, xhaketa dhe i kam blerë pa pikë problemi. Kushtonin 40-5- euro. Nuk e kam pas ndonjëherë problem që të vishem patjetër firma”, tha Flaka.

TAGS