Këngëtari shqiptar sulmohet nga struci live në emision (Video)

Këngëtari shqiptar sulmohet nga struci live në emision (Video)

Një ngjarje e pakëndshme i ka ndodhur  këngëtarit të njohur, Devis Xherahu i cili është sulmuar nga një struc live në emision.Në rubrikën e re të “E diell”, “N’fermë” me Ervin Kurtin personazhet si Liljana Kondakçi, Klodi Shala, Devis Xherahu dhe Eva Murati u bënë së bashku në një ditë në fshat për të bërë atje të gjitha punët e nevojshme.

Mirëpo, gjatë emisionit ka ndodhur një e papritur. Pasi Devisi dhe Eva i janë afruar strucit, ata janë sulmuar dhe ia kanë mbathur me vrap. Në video Devisi vihet re duke u përpjekur të shpëtojë ndërsa Eva dëgjohet duke bërtitur.

https://www.instagram.com/ediell_topchannel/?utm_source=ig_embed

TAGS