Këngëtari shqiptar poston video nga dushi

Këngëtari shqiptar poston video nga dushi
11:00 | 8 Qershor 2019

Ardian Bujupi ka lënë pa tekst me veprimin e fundit.

Ardian Bujupi ka ndarë me ndjekësit një video në InstaStory, në të cilën shfaqet nga banjo, shkruan lajmi.net.

Këngëtari e ka filmuar veten teksa po bënte dush dhe videon e hodhi në rrjete sociale, ndërsa dëgjohet edhe duke kënduar.

Për ndryshe, “Wallah ich leb” titullohet projekti i fundit nga Ardian Bujupi, i cili po pritet shumë mirë në publik. /Lajmi.net/

TAGS