Kejvinën e ka ‘transformuar’ frizeri, po duket krejt ndryshe me këtë grim të ‘rëndë’

Kejvinën e ka ‘transformuar’ frizeri, po duket krejt ndryshe me këtë grim të ‘rëndë’

Kejvina Kthella është ndër femrat më atraktive shqiptare.

Ajo u bë e njohur si velinë tek “Xing me Ermalin”, shkruan ORAinfo.

Kejvina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sonte ajo ka publikuar një foto ku shihet se sapo është rregulluar dhe po duket tejet bukur.

Duket se grimi i rëndë i ka hije shumë modeles së njohur shqiptare./ORAinfo/

TAGS