Kejvina pozon veç në reçipeta, zbulon tatuazhin në pjesën intime

Kejvina pozon veç në reçipeta, zbulon tatuazhin në pjesën intime

Kejvina Kthella zbulon tatuazhin në pjesën intime.

Ish velina në emisionin “Xing me Ermalin” ka postuar një foto tejet provokuese, shkruan lajmi.net.

Në fotografinë e publikuar në Instagram nga Kejvina, modelja pozon vetëm në reçipeta dhe peshqir në kokë.

Një detaj që nuk duhet humbur është tatuazhi nën gjoksin e saj.

Bukuroshja pranoi shumë komente dhe pëlqime nga ana e ndjekësve, të cilët e komplimentuan për dukjen. /Lajmi.net/

TAGS