Kejvina poston video me Arta Elezajn: “Të trenta bre”

Kejvina poston video me Arta Elezajn: “Të trenta bre”

“Të trenta bre”, Kejvina poston video me Arta Elezajn.

Modelet shqiptare tanimë janë bërë shoqe të mira.

Flasim për Kejvina Kthellën dhe Arta Elezajn të cilat kohët e fundit po i shohim shpesh bashkë, shkruan lajmi.

Vajzat shqiptare së fundmi po ashtu kanë marrë vëmendje me postimet e tyre nga Dubai, ku u komentuan mjaft shumë nga ndjekësit e tyre.

Vizitat në Dubai nuk janë të rralla për modelet më të përfolura shqiptare, të cilat jetën luksoze e shfaqin edhe në rrjetet sociale.

Teksa shijojnë luksin në Dubai, në postimin e fundit Kejvina e ka quajtur veten dhe shoqen e saj si femra ‘të trenta’.

Ato shfaqen para pasqyrës duke bërë lëvizje provokuese, shikojini.