“Ke për ta kërkuar këtë moment me thikë në dorë, kur të të tradhëtojë”/ Dj Blunt dhe Real 1 nuk kursejnë as Sara Hoxhën

“Ke për ta kërkuar këtë moment me thikë në dorë, kur të të tradhëtojë”/ Dj Blunt dhe Real 1 nuk kursejnë as Sara Hoxhën

Armiqësia e Dj Blunt dhe Real 1 ndaj Ledri Vulës prej kohësh vijon edhe në media. Shpesh këngëtarët nuk i kanë kursyer kritikat ndaj njëri-tjetrit duke shkuar deri në fyerje të rënda. Por duket se këtë herë rradhën për ta sulmuar e ka patur partnerja e Ledrit, Sara.Teksa çifti publikoi festën për zbulimin e gjinisë së fëmijët, Dj Blunt dhe Real 1 nuk ia kursyen ironinë edhe Sarës.   “Eh moj Sara Hoxha, mbas 5 vitesh, kur ta kapësh duke të të tradhtuar, ke për ta kërkuar këtë moment, me e pas thikën në dorë e me ja ngul tejpërtej, por do të jetë vonë.”,-shkruhet në adresën e tyre në Twitter, që sipas fansave dhe raportimeve në media është profili real i dyshes në Twitter.

TAGS