Kaq shkurt është veshur në vendin e punës Learta

Kaq shkurt është veshur në vendin e punës Learta

Learta Jakupi, është reja e Shyhrete Behulit.

Ajo është një grua shumë e zonja dhe është një nënë shumë e përkushtuar, shkruan ORAinfo.

Learta është biznesmene dhe e udhëheq një dyqan të fustaneve ku ka shumë suksese.

Ajo është shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Learta se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me fustan të shkurt e të kombinuar me setër.

Kaq joshëse po duket ajo në vendin e punës. /ORAinfo/

TAGS