“Kaq dua nga jeta tani”, ja çfarë i mungon Encës gjatë këtyre ditëve izolimi

“Kaq dua nga jeta tani”, ja çfarë i mungon Encës gjatë këtyre ditëve izolimi

Këngëtarja Enca Haxhia duket se gjatë këtyre ditëve në izolim, si masë kjo e ndërmarrë për shkak të përhapjes së COVID-19, po i mungojnë pushimet e saj.

Përmes një postimi në ‘Instagram’, këngëtarja ka ndarë me fansat foto nga vendi ku do të donte të ishte momentalisht . Në foton në fjalë, ajo shfaqet me bikini në jaht teksa shijon dhe pamjen e ofruar.

“Kaq dua nga jeta tani”, shkroi këngëtarja Haxhia bashkangjitur fotos.

TAGS