Kaltrina vishet e tëra në të zezë, lë ‘pa mend’ me këtë pamje

Kaltrina vishet e tëra në të zezë, lë ‘pa mend’ me këtë pamje

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka një numër të madh ndjekësish.

Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shihet e veshur e tëra në të zezë.

E me këtë pamje, Kaltrina ka lënë pa fjalë ndjekësit./ORAinfo/

TAGS