Juventusi-Interi, këto pritet të jenë formacionet startuese

Juventusi-Interi, këto pritet të jenë formacionet startuese

Sonte zhvillohet ndeshja midis Juventusit dhe Interit, takimi i dytë i Kupës së Italisë.

Nga ora 20:45 do të zhvillohet gjysmëfinalja, ndeshja e dytë midis Juves dhe Interit.

Takimin e parë e fitoi ekipi i Andrea Pirlos me rezultat 2-1 – me dy golat e shënuar nga Cristiano Ronaldo.

Formacionet e mundshme:

Juventus: Buffon; Cuadrado, Demiral, De Ligt, Danilo; Bentancur, Rabiot, Chiesa, McKennie; Kulusevski, Ronaldo.

Inter: Handanoviq; de Vrij, Skriniar, Bastoni; Hakimi, Perisic, Brozoviq, Barella, Eriksen; Lukaku, Martinez

TAGS