Juventus – Verona, këto janë formacionet zyrtare

Juventus – Verona, këto janë formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Juventus – Verona.

Bardhezinjtë kanë dy fitore dhe dy barazime nga katër ndeshjet e para, teksa kërkojnë triumfin sot në ”Allianz Stadium”.

Paulo Dybala më në fund shihet në formacionin startues të Andrea Pirlo.

Sfida nis nga ora 20:45.

Juventus

Szczesny; Danilo, Bonucci, Demiral; Cuadrado, Arthur, Rabiot, Bernardeschi; Ramsey; Dybala, Morata.

Verona

TAGS