Juventus po e transferon yllin që e duan Man Utd dhe PSG

Juventus po e transferon yllin që e duan Man Utd dhe PSG

Juventus është duke tentuar ta përforcojë mesfushën për sezonin e ri.

Juventus ka disa shënjestra, ku në mesin e tyre është edhe Bruno Fernandes i Sporting Lisbonës.

‘Zonja e Vjetër po tenton ta transferojë mesfushorin portugez, gjersa do u duhet të paguajnë 40 milionë euro, përcjell lajmi.net.

Juventus ka kohë që po e kërkon transferimin e Bruno Fernandes nga Sporting Lisbona.

Por, skuadra italiane është duke hasur në vështirësi, pasi Manchester United dhe PSG i duan shërbimet e tij. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS