Juventus e do këtë mesfushor, hasë në konkurrencë të fortë

Juventus e do këtë mesfushor, hasë në konkurrencë të fortë

Juventusi po shikon nënshkrimin e Axel Witsel si një alternativë ndaj Aurelien Tchouameni, zbulon Tuttosport.

Skuadra e Serie A e ka bërë yllin e Monakos objektivin e tyre kryesor, por përballet me konkurrencë të madhe pasi Chelsea, Liverpool, Manchester City dhe Real Madrid thuhet se janë të interesuar,përcjell ORAinfo.

Juve duhet të forcohet në mesfushë, megjithatë, dhe po shikon opsionet rezervë, me Witsel kandidatin e tyre të preferuar./ORAinfo/

TAGS