Juventus arrin marrëveshje me super-lojtarin

Juventus arrin marrëveshje me super-lojtarin

Zonja e Vjetër, ka arritur një marrëveshje edhe me një lojtar.

Juventus ka arritur një marrëveshje me anësorin e Frankfurtit, Filip Kostic për kushtet personale, zbulon Sky Sport Italia, përcjell ORAinfo.

Por ka ende ‘disa distancë’ midis dy klubeve, me skuadrën e Bundesligës që mban 18 milionë euro dhe Juventusin kërkon të shpenzojë rreth 10 milionë euro./ORAinfo/