Justin Bieber mbështet Chris Brown dhe e krahason atë me ikonat e muzikës

Justin Bieber mbështet Chris Brown dhe e krahason atë me ikonat e muzikës

Justin Bieber po mbron Chris Brown përballë reagimit nga artistë të tjerë të cilët nuk duan të punojnë me të për shkak të historisë së tij të dhunës ndaj grave, shkruan TMZ, transmeton lajmi.net.

Në një postin në Instagram, ylli kanadez shpreh haptazi përkrahjen e tij për Chris Brown duke e krahasuar atë me Michael Jackson dhe 2Pac.

Në fotografinë e publikuar, Justin shtoi “gjithkush dëshiron të presë që njerëzit të vdesin për t’u dhënë atyre meritat që meritojnë, pasi Chris ta përfundojë jetën e tij njerëzit do t’ia kuptojnë vlerat që ai ka por që tani i neglizhojnë për një gabim që e ka bërë më parë,….. ju duhet ta rivlerësoni”. /Lajmi.net/

TAGS