Justin Bieber bashkon forcat me yllin britanez për projektin e rradhës?

Justin Bieber bashkon forcat me yllin britanez për projektin e rradhës?

Lindin dyshimet për një bashkëpunim mes Bieber dhe Ed Sheeran.

Justin Bieber në fotografinë e postuar në llogarinë e tij në Instagram ka shtyer ndejkësit e tij të mendojnë për projektin e rradhës, shkruan lajmi.net.

Ylli kanadez në Instagram ka bashkuar dy foto, të tijën dhe atë të Ed Sheeran ku dhe menjëher lindin dyshimet për bashkëpunimin mes tyre.

Asnjëherë më parë artistët në fjalë nuk kishin bashkuar forcat për ndonjë duet, nëse një gjë e tillë do të ndodhte padyshim se do konsiderohej një ndër hitet më të mira të vitit. /Lajmi.net/

TAGS