Jonida Vokshi ndan një tjetër foto me vogëlushen e saj: Frymoj për ty

Jonida Vokshi ndan një tjetër foto me vogëlushen e saj: Frymoj për ty

Jonida Vokshi dhe partneri i saj Besnik Krapi u bënë prindër të një vajze vetëm pak ditë më parë. Ishte Besniku ai që dha lajmin e bukur, përmes një postimi në rrjetet sociale duke zbuluar edhe emrin e veçantë që kanë zgjedhur për vogëlushen, Emi.Si Jonida po ashtu dhe partneri i saj kanë ndarë vazhdimisht foto pranë të voglës së tyre. Së fundmi ka qënë moderatorja dhe aktorja e cila ka postuar një foto të Emit, ku bashkangjitur shkruan: Frymoj për ty.

TAGS