Jo dëborë, por diell! Jona Spahiu nis pushimet verore në dimër, në Dubai me familjen e bukur

Jo dëborë, por diell! Jona Spahiu nis pushimet verore në dimër, në Dubai me familjen e bukur

Pas Marina dhe Luana Vjollcës e shumë personazhe të tjerë të “showbiz”-it, të cilët fillimin e vitit të ri kanë zgjedhur ta kalojnë në mënyrë të veçantë, dikush tjetër shtohet në listë. Moderatorja Jona Spahiu e së bashku me familjen e saj kanë vendosur të shkojnë drejt plazhit.

Ata kanë zgjedhur Dubain si destinacionin e tyre. Përmes një postimi ne “Instagram” Jona shfaq bashkëshortin e saj dhe të birin buzë detit, të cilët së bashku kanë kombinuar edhe rrobat e banjës. “Le të zgjasë kjo lidhje përgjithmonë”, shkruan moderatorja duke iu referuar lidhjes së tyre të fortë atë e bir. Sa kartolinë e bukur!

TAGS