‘Jeta është një plazh’ Ish gruaja e futbollistit të njohur tregon format mahnitëse

‘Jeta është një plazh’ Ish gruaja e futbollistit të njohur tregon format mahnitëse
23:41 | 30 Dhjetor 2019

Modelja shfaq linjat përfekte.

Sylvie Meis 41-vjeçare u ‘arratis’ nga të ftohtit e dimrit evropian dhe shkoi në ishullin e Saint Barthelemy për të shijuar rrezet e diellit, shkruan lajmi.net.

Meis u shoqërua në ishullin e Karaibeve nga i fejuari Niclas Castello, me të cilin po kalonin momente mjaft intime në plazh.

Ajo postoi një foto të veten në bikini me titullin: “Vajzë e lumtur në plazh #stbarths”.

Ish bashkëshortja e lojtarit holandez Rafael Van Der Vaart, duket se do i jap fund beqarisë vitin e ardhshëm. /Lajmi.net/

TAGS