‘Jena bo me shku çik tek berberi’/ Zogu i Tiranës qan hallet me ndjekësit, e ka inatin me policinë

‘Jena bo me shku çik tek berberi’/ Zogu i Tiranës qan hallet me ndjekësit, e ka inatin me policinë

Është “bërë i gjallë” në rrjetet sociale Hermes Nikaj, apo siç njihet nga të gjithë ‘Zogu i Tiranës’. Pas shumë kohësh ai ka postuar një foto, ku shfaqet me një pamje krejt ndryshe. Hermes ka lënë mjekër, ndërsa duket se është transformuar nga “arresti në shtëpi”, pasi nuk ka mundur të shkojë tek berberi.Në ‘arrest shtepie’, jena bo icik me shku te berberi po s’dalim dot ca me bo”, – shkruan Hermesi krah fotos.

Në muajin maj “Zogu i Tiranës”, u lirua nga Burgu 313, ku qëndroi për gati 5 muaj dhe Gjykata e Rrethit Gjyqesor Tiranë ndryshoi masën e sigurisë nga ‘Arrest në Burg’ në ‘Arrest në Shtëpi’.

TAGS