Jehona Sopi në asnjë mënyrë nuk po i bindet kërkesës së Vesa Lumës

Jehona Sopi në asnjë mënyrë nuk po i bindet kërkesës së Vesa Lumës

Vesa Luma tash e një kohë ka një kërkesë për miken e saj Jehona Sopin.

Jehona Sopi dhe Vesa Luma kanë 15 vite shoqëri, mirëpo për dallim nga kjo e fundit, mikja e saj këngëtare nuk i përdor fare rrjetet sociale, shkruan lajmi.net.

Nëpërmjet një postimi në Instagram, ishte Vesa ajo e cila ka treguar se nuk po mund asesi ta bindë Jehona Sopin që ta hapë një llogari në Instagram.

“Loqka e loqkes- 15 vjet shoqni e dashni, ama kurrqysh me bind ne qel insatgram ?❤️ #jehonasopi“, kishte shkruar Vesa pranë një fotografie të publikuar së bashku me Jehonën./Lajmi.net/

TAGS