“Je shumë e mirë”, si reagoi Beniada pas komplimentit të Ledrit

“Je shumë e mirë”, si reagoi Beniada pas komplimentit të Ledrit

Këngëtari Ledri Vula u bëri një surprizë të bukur këtë të premte dy miqve të tij të ngushtë, Dj PM dhe Dagz.


Gjatë takimit me banorët e tjerë, ai ka shprehur komplimente të sinqerta për Beniadën duke i thënë se është shumë e mirë.

Kjo ka sjellë reagimin të gjithë banorëve, të cilët shpërthyen në të qeshura.

Beniada është një ndër personazhet më të dashur në shtëpinë e “Big Brother Vip” me një karakter të veçantë dhe pozitiv.

Ndryshe, Ledrit mbrëmë ishte edhe Yll Limani.