Januzaj mbetet përsëri në bankën rezervë

Januzaj mbetet përsëri në bankën rezervë

Takimi i sotëm lë në bankë rezervë Januzajn.

Belgjika dhe Bjellorusia takohen sonte në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Botëror “Katar 2022”.

Për belgët kjo do të jetë ndeshja e tretë në kuadër të Grupit E, kurse e dyta për bjellorusët.Ndeshja mes tyre zhvillohet sonte nga ora 20:45 në “Den Dreef”, teksa tani janë zbuluar edhe formacionet zyrtare.

Vlen të theksohet se edhe në këtë ndeshje, Adnan Januzaj do të jetë në bankën rezervë.

TAGS