Janë bërë dy vitë nga publikimi i ‘Anywhere’, Rita Ora kujton një nga hitet e saj

Janë bërë dy vitë nga publikimi i ‘Anywhere’, Rita Ora kujton një nga hitet e saj

22:32 |

Rita Ora ka publikuar disa prapaskena të një prej hiteve të saj.

Rita Ora ka disa vite që është në top listat e këngëtareve më të dëgjuara në të gjithë botën, dy vite më parë ajo kishte publikuar ‘Anywhere’ që ende vazhdon të dëgjohet, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja e ka ndarë një postim në Instagram për një nga këngët më të suksesshme të saj ku shkruan “Dy herë Platinum, mbi 900 milionë dëgjime, 4.5 milionë kopje të shitura dhe një prej këngëve më të mëdha të vitit. E gjitha falë jush!”.

I ngjajshëm

Ndryshe, ‘Ritual’ titullohet projekti i fundit i Ritës të cilën e ka punuar edhe me videoklip dhe është klikuar më shumë se 60 milionë herë në Youtube. /Lajmi.net/

autor: Lajmi.net

22:40 |

TAGS