“Jam shqiptar”, publikohet kënga nga Shyhrete Behluli dhe artisti turk Sinan Akçıl

“Jam shqiptar”, publikohet kënga nga Shyhrete Behluli dhe artisti turk Sinan Akçıl

Shyhrete Behluli dhe artisti turk Sinan Akçıl, publikojnë këngën “Jam shqiptar”.

Është publikuar bashkëpunimi i Shyhrete Behlulit me këngëtarin turk.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Shyhrete Behluli dhe këngëtari i njohur turk Sinan Akçıl, i kanë bashkuar idetë për projektin e tyre më të ri muzikor.

“Jam shqiptar”, titullohet kënga e cila erdhi e realizuar edhe me videoklip.

Ideja e këtij bashkëpunimi u mirëprit mjaft mirë nga fansat ndërsa tash që kënga është publikuar në Youtube u mirëprit nga ta.

E gjithë kjo vihet re nga komentet e shumta në pak minuta.

TAGS