“Jam me fat që të kam”, Big Basta i dedikon fjalët më të ëmbla partneres

“Jam me fat që të kam”, Big Basta i dedikon fjalët më të ëmbla partneres

Big Basta dhe Vesa Luma janë padyshim një ndër çiftet më të dashur për publikun shqiptar. Dyshja është larguar prej kohësh nga Shqipëria dhe janë zhvendosur në Zelandën e Re.Ata janë gjithmonë aktiv në rrjetet sociale, ku nuk mungojnë as dedikimet ndaj njëri-tjetrit plot dashuri. Së fundmi, ka qenë Big Basta ai i cili ka shkruar fjalët më të ëmbla për këngëtaren bashkangjitur një postimi në Instagram, ku shfaqet pranë Vesës.

“Ne 2021 behemi 10vjet bashke. Me duket sikur dje qe ka ndodhur ta gjej shpirtin tim binjak.. Eshte e veshtire te gjesh njerez te mire ne keto kohe qe te pershtaten ne cdo qelize te karakterit tend, prandaj jam me fat qe e kam. My ride or die, best friend for life Vesa Luma ❤️ Love you”- shkruan Big Basta.

TAGS