Ja si ruhet edhe në kafe e dashura e re e Valdimir Putinit!

Ja si ruhet edhe në kafe e dashura e re e Valdimir Putinit!

Alina Kabaeva ka shkaktuar debat të madh në Rusi.

E përfolura si e dashura e re e presidentit rus, Vladimir Putin, ka postuar një fotografi në rrjetet sociale, ku shihet se si ruhet nga sigurimi, teksa ajo pi kafe.

Por e gjithë kjo, duket se lidhet me faktin se kush është tani ylli dhe sportistja ruse, e cila është as më pak e as më shumë se e dashura e presidentit rus.

Mirëpo fotografia që ka postuar ajo, ka shkaktuar pakënaqësi dhe ka pasur edhe komente të tilla si:

“Kush je ti të të ruajnë në këtë mënyrë!”

Shiko Videon:

TAGS