Ish-i dashuri i Dua Lipës me një tjetër femër në krah 

Ish-i dashuri i Dua Lipës me një tjetër femër në krah 
21:59 | 17 Shtator 2019

Duket se edhe Isaac e ka harruar Duan dhe e ka gjetur veten diku tjetër.

Pas ndarjes nga Isaac Carew, Dua Lipa e gjeti menjëherë dashurinë, shkruan lajmi.net.

Por si duket edhe ai nuk ka pritur gjatë dhe tani në krah e ka një tjetër femër me të cilën edhe ka publikuar foto në llogarinë e tij në Instagram.

Pranë tij tani është modelja dhe aktorja nga Britania e Madhe, Florence Korsky.

Kujtomë se ajo ka punuar nga marka të shumta ndërkombëtare, përfshirë Burberry, Dolce dhe Gabbana dhe Christian Dior./Lajmi.net/

TAGS