Ish-deputeti ka ditëlindjen/ E shoqja e uron plot dashuri: Më bërë të lumtur, krenare dhe të pasur, marrsh nga ditët e mia

Ish-deputeti ka ditëlindjen/ E shoqja e uron plot dashuri: Më bërë të lumtur, krenare dhe të pasur, marrsh nga ditët e mia

Ish-deputeti festoon ditëlindjen ditën e sotme. Urimin më të ndjerë, Koço Kokëdhima e ka marrë nga bashkëshortja e tij, Brixhida. Duke i uruar edhe qindra vite, ajo shprehet se e ka bërë të lumtur, krenar por edhe të pasur. Çifti shihet pothuajse kudo së bashku, të kapur përdore, duke vërtetuar kështu se dashuria e tyre vijon të mbetet e fortë.

Statusi i Brixhidës

Koço i dashur, Je bekim i zotit për mua! Të uroj jetë të gjatë e shumë të begatë, plot vepra të mira jo vetëm për familjen! Më bëre të lumtur, krenare dhe të pasur! Çdo ditë jona është e bukur,çdo çast është i jetuar plotësisht!

Marrsh nga ditët e mia dashuria ime! ❤️❤️

TAGS