Ish-burri i ‘Sasës’ e merr për herë të parë në krahë nipin e tij, shikoni reagimin emocionues

Ish-burri i ‘Sasës’ e merr për herë të parë në krahë nipin e tij, shikoni reagimin emocionues

Aktorja e mirënjohur, Adriana Matoshi po bëhet çdo ditë e më shumë një ndër më të pëlqyerat e publikut.

Edhe pse filloi karrierën qysh moti, është roli i ‘Sasës’ në serialin ‘O sa mirë’ që po e bën gjithnjë e më të popullarizuar, shkruan ORAinfo.

‘Sasa’ është tejet e komentuar edhe për jetën e saj private ku jeton me katër fëmijët e saj dhe e ndarë nga burri.

E ish burri i saj ka filluar jetën me një tjetër të dashur, e çdo herë paraqiten të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Por, sonte ai ka publikuar një foto ku shihet se ka marrë në krahë nipin e tij të sapolindur.

Alberti në këtë foto duket shumë i emocionuar./ORAinfo/

TAGS