Ish-bashkëshortja e akuzoi për dhunë fizike, arrestohet në flagrancë futbollisti Klodian Duro

Ish-bashkëshortja e akuzoi për dhunë fizike, arrestohet në flagrancë futbollisti Klodian Duro

Policia e Tiranës ka arrestuar në flagrancë ish-futbollistin Klodian Duro.

Bëhet me dije se ish-bashkëshortja e ka akuzuar futbollistin për dhunë fizike dhe psikologjike.

Arrestimi i Duros u bë i mundur mesnatën e datës 25 mars në banesën e ish-bashkëshortes, pasi dyshohet se futbollisti ka thyer urdhërin e mbrojtjes që gjykata kishte lëshuar në favor te saj.

TAGS