Ish-banorja e “Big Brother Albania” i jep fund beqarisë, pamje nga ceremonia e martesës

Ish-banorja e “Big Brother Albania” i jep fund beqarisë, pamje nga ceremonia e martesës

Ish-banorja e “Big Brother Albania 2”, Mimoza Krasniqi  e cila mbetet  një nga personazhet më të pëlqyer nga publiku i ka dhënë fund beqarisë.Ish-banorja prezantoi për herë të parë personin që i ka rrëmbyer zemrën duke postuar një foto krah tij në rrjete sociale. Ndërsa sot ka ndarë disa foto të ëmbla nga dasma, ku shfaqet me një fustan elegant dhe plot sharm.

Nuk dihet ende identiteti i djalit  që i ka rrëmbyer zemrën, por siç mund të ihet re dhe nga fotot, dyshja ka mbajtur një dasmë tepër të këndshme.

TAGS