Interit i rritet konkurrenca për Dzekon

Interit i rritet konkurrenca për Dzekon

22:14 |

Një skuadër tjetër ka hyrë në garë për Edin Dzekon.

33 vjeçari nga Bosnja, është rrugës për t’u larguar nga Roma këtë verë.

Pas Interit, është skuadra franceze Monaco, që po kërkon transferimin e ish anëtarit të Manchester Cityt.

I ngjajshëm

Sipas ‘France Football’, Monaco dëshiron të përfitojë nga ngërçi mes Interit dhe Romës, për të hyrë në negociata për boshnjakun.

Roma vazhdon të kërkojë rreth 20 milionë euro për kartonin e Dzeko./Lajmi.net/

autor: Lajmi.net

22:16 |

TAGS